تعمیر غذاساز تفال مدل استوراین ( STOREINN )

تعمیر غذاساز تفال مدل استوراین ( STOREINN ) در پرکیش سرویس

تعمیر و قطعات فابریکی غذاساز تفال مدل استوراین ( STOREINN ) را از پرکیش سرویس بخواهید

 

قطعات شامل :

۱- مخزن یا کاسه غذاساز تفال مدل استورین ( STOREINN )

۲- درب مخزن غذاساز تفال مدل استورین ( STOREINN )

۳- موتور غذاساز تفال مدل استورین ( STOREINN )

۴- تیغ غذاساز تفال مدل استورین ( STOREINN )

۵- شفت غذاساز تفال مدل استورین ( STOREINN )

۶- چرخ دنده فابریکی غذاساز تفال مدل استورین ( STOREINN )

۷- پوشر یا فشاری غذاساز تفال مدل استورین ( STOREINN )

۸- رنده غذاساز تفال مدل استورین ( STOREINN )

۹- کوبل غذاساز تفال مدل استورین ( STOREINN )

 

غذا ساز وسیله ای است که در هر آشپزخانه ای لازم می باشد این وسیله باعث سریع تر شدن و پیشرفت کار در تمام امور آشپزی می گردد. غذا ساز تفال Tefal مدل استوراین Store ‘inn این امکان را به شما می دهد تا آشپزی را به راحتی و خیلی سریع تر انجام دهید این دستگاه۲۱ کاره طراحی شده که بسیار شیک و مدرن بوده و جلوه زبیایی به آشپزخانه شما می بخشد.به علاوه این غذاساز قابلیت مخلوط کردن ، ورقه کردن، رنده کردن به صورت ریز و درشت و زدن سفیده تخم مرغ با گذاشتن صفحه مخصوص در کف مخزن جهت تهیه کیک را دارد.
این دستگاه با توان ۷۵۰ وات دارای ۲ سرعت مختلف است که با توجه به نرمی و سفتی مواد به راحتی قابل تنظیم می باشند به علاوه به سرعت pulse یا ضربه ای هم نیز مجهزبوده که با استفاده از این سرعت قدرت موتور دستگاه افزایش پیدا کرده و مواد بهتر و سریع تر خرد یا مخلوط می شوند بدون اینکه به دستگاه آسیبی برسد و یا اینکه خراب شود.
بدنه این دستگاه بسیار مقاوم و بادوام طراحی شده است و جهت استحکام و ثبات بیشتر دارای پایه هایی پلاستیکی بادکش مانندی است که به هیچ عنوان باعث سر خوردن و لرزش دستگاه در حین کار نمی شود. مخزنی که در این دستگاه تعبیه شده از جنس پلاستیک شفاف با گنجایش ۳ لیتر می باشد که به راحتی از دستگاه جداشده و قابل شستشو در ماشین ظرفشویی می باشد. همچنین پارچ مخلوط کن این دستگاه با ظرفیت ۱٫۲۵ لیتر می باشد که می توان در آن انواع آب میوه ها و معجون ها را برای افراد خانواده آماده کرد. همچنین این دستگاه با وجود تیغه ها و رنده های تمام استیل بسیار برنده تمامی مواد غذایی را در کوتاهترین زمان بدون صرف ذره ای انرژی خرد و یا رنده می کند در ضمن رنده های این دستگاه بطور ریز و درشت طراحی شده که با توجه به نوع غذا و یا نوع سالاد می توان آنها را نصب و استفاده کرد.
از مزایای این دستگاه وجود کشوی بزرگی است که در قسمت جلویی دستگاه تعبیه شده و تمامی قطعات تیز دستگاه در داخل آن قرار می گیرد که این قابلیت باعث حفظ سلامت شما می گردد. همچنین جهت آسیب نرسیدن به سیم دستگاه در پشت دستگاه دو خار پلاستیکی طراحی شده که به آسانی می توان سیم را به دورآنها پیچید و دستگاه را کنار گذاشت.

 

آدرس نمایندگی مرکزی و غرب و شمال تهران:

شهرک غرب، بلوار دادمان، خیابان درختی، سپهر غربی گلبرگ سوم، پاساژ یادگار، طبقه اول، واحد ۲۵

تلفن تماس: ۸۸۵۷۳۹۲۲ – ۰۲۱

تلفن همراه: ۴۰۵۳۸۵۵ – ۰۹۱۲

 

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − دوازده =