تعمیر ساندویچ ساز تفال مدل ۶۱۰۰

تعمیر ساندویچ ساز تفال مدل ۶۱۰۰ در پرکیش سرویس

تعمیر و سرویس و قطعات فابریکی ساندویچ ساز تفال مدل ۶۱۰۰ را از پرکیش سرویس بخواهید

 

قطعات شامل :

۱- بدنه ساندویچ ساز تفال مدل ۶۱۰۰

۲- صفحه چدنی ساندویچ ساز تفال مدل ۶۱۰۰

۳- دسته ساندویچ ساز تفال مدل ۶۱۰۰

۴- ترموفیوز حرارتی ساندویچ ساز تفال مدل ۶۱۰۰

۵- المنت ساندویچ ساز تفال مدل ۶۱۰۰

 

ساندویچ ساز تفال Tefal مدل ۶۱۰۰ با طراحی بسیار شیک قابلیت تهیه انواع ساندویچ ها از قبیل ساندویچ های توست شده و اسنکهای شیرینی را دارد. این دستگاه با توان ۱۱۰۰ وات تمامی ساندویچ ها را بطور کامل می پزد. این دستگاه به علاوه قادر به پخت ۴ عدد برش نان تست می باشد که هر کدام را به ۲ قسمت تقسیم می کند و در کل ۸ تکه ساندویچ خوشمزه را به شما می دهد.
این دستگاه دارای صفحات تفلون نچسبی است که بطور ثابت بر روی دستگاه تعبیه شده و به راحتی بعد از پخت با یک دستمال مرطوب قابل پاک کردن می باشند. علاوه بر آن این ساندوچ سازمجهز به قفل دستی می باشد که با بستن در ساندویچ ساز به راحتی می توان از آن استفاده کرد . خطوط گوشه دار درون دستگاه ساندویچ ها را بطور مجزا به شکل مثلثی برش می دهد و می پزد که این عملکرد شیوه زیبایی به ساندویج ها می دهد.
همچنین دسته های ساندویچ ساز دارای عایق ضد گرما می باشد و از داغ شدن دستگیره ها هنگام بازو بسته کردن در ساندویچ ساز جلوگیری می کند و در تمام مدت پخت دستگیره ها خنک می باشند .دو چراغ سبز و قرمز بر روی این دستگاه نصب شده که نشانگر قرمز روشن بودن دستگاه و نشانگر سبز آماده بودن ساندویچ های درون دستگاه را نشان می دهد.

 

آدرس نمایندگی مرکزی و غرب و شمال تهران :
شهرک غرب، بلوار دادمان، خیابان درختی، سپهر غربی گلبرگ سوم، پاساژ یادگار، طبقه اول واحد ۲۵
تلفن تماس: ۸۸۵۷۳۹۲۲-۰۲۱


تلفن همراه: ۴۰۵۳۸۵۵-۰۹۱۲

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 − 1 =