تعمیر آبمیوه گیری تفال مدل ۸۱۰

تعمیرگاه آبمیوه گیری تفال مدل ۸۱۰ پرکیش سرویس

تعمیر و سرویس و قطعات فابریکی آبمیوه گیری تفال مدل ۸۱۰ را از پرکیش سرویس بخواهید

 

 

قطعات شامل :

۱- تیغ طوری ابمیوه گیری تفال مدل ۸۱۰

۲- درب ابمیوه گیری تفال مدل ۸۱۰

۳- فشاری یا پوشر آبمیوه گیری تفال مدل ۸۱۰

۴- بدنه یا مخزن آبمیوه گیری تفال مدل ۸۱۰

۵- موتور آبمیوه گیری تفال مدل ۸۱۰

۶- سوئیچ آبمیوه گیری تفال مدل ۸۱۰

۷- دسته آبمیوه گیری تفال مدل ۸۱۰

 

آبمیوه گیری ۹۰۰ وات تفال Tefal مدل ZE810D13 وسیله ایست کامل که با استفاده از آن می توان انواع آبمیوه های خوشمزه را تهیه و نیاز روزانه به ویتامین ها را به راحتی تامین کرد.این دستگاه جهت تهیه انواع آبمیوه و سبزیجات متنوع دارای ۲ سرعت مختلفی است که با توجه به نرمی و سفتی انها به راحتی می توان سرعت دستگاه را کم و زیاد کرد.همچنین با وجود دهانه بزرگ این دستگاه نیازی به خرد کردن و کوچک کردن میوه جهت آب گیری نمی باشد.
این دستگاه جهت آبگیری دقیق و کامل دارای صافی میکروسکوپی تمام استیل با تیغه های از جنس تیتانیوم می باشد که آب تمامی میوه ها را بطور کامل و یکدست آبگیری میکند. آب میوه گیری ۹۰۰ وات تفال دارای مخزن بزرگ تفاله گیر می باشد که در پشت دستگاه متصل میگردد و نیازی به هر سری خالی کردن آن نمی باشد. همچنین این دستگاه جهت امنیت بیشتر در حین استفاده مجهز به قفل ایمنی است که توسط دو زبانه بسیار محکم از جنس استیل بدنه را به قسمت درپوش دستگاه متصل می کند.
ویژگی که این دستگاه به همراه خود دارد سینی جمع اوری کننده قطرات آبمیوه می باشد که دقیقا در زیر پارچ دستگاه قرار گرفته شده که مانع از ریزش آب میوه در اطاف دستگاه می گردد. همچنین تمامی قطعات این دستگاه قابل جداشدن و قابل شستشو در ماشین ظرفشویی می باشد.در ضمن سیم این دستگاه طوری طراحی شده که به راحتی می توان آن را به دور محورزیر دستگاه پیچید و جمع کرد که این قابلیت مانع از بین رفتن و آسیب رساندن به سیم دستگاه می شود.

 

آدرس نمایندگی مرکزی و غرب و شمال تهران:

شهرک غرب، بلوار دادمان، خیابان درختی، سپهر غربی گلبرگ سوم، پاساژ یادگار، طبقه اول، واحد ۲۵

تلفن تماس: ۸۸۵۷۳۹۲۲ – ۰۲۱

تلفن همراه: ۴۰۵۳۸۵۵ – ۰۹۱۲

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 15 =